Woocommerce Menu

Mike O’Hearn – Najlepší športovecMichael (Mike) O’Hearn sa narodil 26. januára 1969.

Mike O’Hearn je skutočný super hrdina. Rovnako ako kulturisti pred ním, Arnold Schwarzenegger a Lou Ferrigno, Mike má 4 tituly Mr. Universe a bol zvolený jedným z 12 najväčších fyzík všetkých čias fitness priemyslu. Neohrozený v súťaži Joust, Mike sa vráti do sezóny 2 televízneho seriálu AMERICAN GLADIATORS NBC, kde je známy ako Titan.

Mike je naozajstný šampión a dobre zaoblený športovec s pozadím v prírodnej kulturistike, a robí i zmiešané bojové umenia. Predtým, ako vyhral 4 tituly Mr. (Natural) Universe, Mike bol pán California, pán USA, pán American a pán International. Je tiež 4-násobným šampiónom Power Lifting a dvojnásobným šampiónom Iron Warrior: Decathlon šampióna silnej sily. Mike bol na obálkach viac ako 500 časopisov po celom svete a získal titul 7-násobný model Fitness muža roka. Medzi jeho časopisy patria časopisy Muscle Magazine International, REPS a časopis Iron Man. Ženy na celom svete budú obdivovať Mike ako modela obálky pre romány Topaz.


Mike je celoživotným zástancom prirodzeného prístupu k kulturistike a je autorom „Osvedčených techník pre kulturistov bez drog“. Knihu, ktorú napísal, aby inšpirovala a naučila budúcu generáciu vzpieračov a kulturistov, aby ste dosiahli úspech bez použitia zakázaných látok, ako sú steroidy alebo rastové hormóny.
Mike a Miss Fitness v Kalifornii, Sherlyn Roy, vytvorili SHIFTING – tréningy s vysokou intenzitou.

Mike vyrastal na farme v Kirkland, WA a má 9 bratov a sestier. Začal súťažiť v kulturistike vo veku 15 rokov, keď vyhral súťaž vo Teenage Washington State. V škole O’Hearn bol 3-krát All State Defensive Tackle a All American Football player.
Okrem toho, že sa objavil ako Titan na American Gladiators, bude Mike videný v on-air reklame NBC na letných olympijských hrách. Keď nie je na tréningu, Mike je zaneprázdnený písaním, produkciou a réžiou svojho vlastného filmu o charaktere, ktorý objavuje, že je superhrdina a má vedúcu úlohu v práve vydanom NATIONAL LAMPOON TV – MOVE. Medzi ďalšie filmové role patrí BARBARIAN a KEEPER OF TIME.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *