Woocommerce Menu

Bodybuilder Luke Sandoe

0 Komentárov


Luke Sandoe je britský kulturista. Lukova láska k kulturistike sa objavila už v mladosti, keď jeho oči padli na hrdinov z komiksu. Luke sa pri pohľade na ich napuchnuté a roztrhané telá inšpiroval k tomu, aby si vytvoril svoju vlastnú postavu.

Avšak až do svojich prvých 20 rokov, keď Luke bral život kulturistiky vážne. Práve v tomto období sa hlboko ponoril do sveta vzpierania, výživy a doplnkov. Použil tieto vedomosti na dosiahnutie estetickej a súmernej postavy – rovnako ako ten, o ktorom sníval, keď bol dieťa.

V 23 rokoch, bol jeho súťažný debut a vyhral juniorskú triedu. Luke tvrdo trénoval, zlepšoval svoju postavu a hmotu a výsledky sa dostavili v priebehu rokov. V roku 2015 získal niečo nové vo svojej kariére , keď vyhral britské finále UKBFF a získal si status Pro.

Impozantný športovec  Luke Sandoe teraz drží štatút profesionálneho kulturistu IFBB, osobného trénera a vplyva na mnoho ľudí online.

 • úspechy
  História súťaží
  Južné pobrežie 2012 Juniors – 1. miesto
  Britské finále 2012 Inters O90kg – 2. miesto
  Britské finále 2013 – Mens O100kg – N / A
  Južné pobrežie – Mens O100kg – 1. miesto
  Veľká cena Veľkej Británie – Mens O100kg – 1. miesto
  Britské majstrovstvá UKBFF 2015 – 6. miesto
  UKBFF Kent Classic Championships 2015 – 2. miesto
  Arnold Classic 2017 – 8. miesto
  Arnold Classic Australia 2018 – 6. miesto
  Indy Pro 2018 – 3. miesto
  Kalifornia Pro Men’s Bodybuilding 2018 – 15. miesto
 • Najnovšý úspech na Arnold Classic 2019 – Na treťom mieste skončil skvelo pripravený Luke Sandoe, pre ktorého to bol životný úspech. Ukázal ním, že v nastupujúcej generácii pretekárov bude mať po dlhšom čase silné slovo aj britská kulturistika.

 

Luke sa vo svojom tréningu drží vysoko-objemovým prístupom. Inými slovami, pridáva do svojich cvikov veľa sérií a opakovaní, aby vyčerpal svaly.

Čo sa týka Lukeho obľúbeného cvičenia, sú to dobré staré mŕtve ťahy. Najzákladnejšie zložené cvičenie, ktoré mu podľa neho dáva najväčšie výsledky.


Čo sa môžeme naučiť od Lukáša Sandoeho, je to, že sny sa môžu stať skutočnosťou, keď sa do nich zapojíte správne.

Inými slovami, mali by ste mať jasnú víziu svojho plánu. Akonáhle budete mať to čo chcete, musíte začať robiť potrebné veci na dosiahnutie svojho cieľa.

Či už je to budovanie  postavy, úspech podnikaní, alebo niečo iné, nezabudnite, že to nie je jednoduchá alebo rýchla cesta. Ale s rovnakým úsilím a odhodlaním ako Luke si môžete uvedomiť, aké ciele s pre seba si pre seba nastavíte.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *