Woocommerce Menu

Arnold Classic Africa 2019Už štvrtý ročník festivalu Arnold Classic Africa Multisport Festival a Trade Expo sa vracia do Južnej Afriky na vzrušujúci víkend, ktorý sa koná od 17. mája do 19. mája 2019. Tohtoročný festival sľubuje, že bude väčšou a lepšou extravaganciou. jeho organizátori Wayne a Michelle Price, ako aj jeho spoluzakladateľ a spoluzakladateľ Arnold Schwarzenegger, sa opäť realizujú.

V roku 2019 sa Arnold Classic Africa rozšírila o 28 nových športových kódov, medzi ktoré patrí Pole Fitness, Tenpin Bowling, Swimming a Ring Tennis. Rast multisportového festivalu si tiež vynútil potrebu hostiť aktivity na viacerých miestach v tomto roku a zatiaľ čo Sandton Convention Center zostáva hlavným miestom, Crawford College, Johannesburg Country Club, rovnako ako Northcliff Bowl. 


Obchodný veľtrh segmentu Arnold Classic Africa v tomto roku tiež rástol. V tomto segmente organizátori očakávajú, že sa tu bude konať 300 veľkolepých výstav z miestnych a medzinárodných značiek, produktov a služieb, ktoré sú kľúčové pre podporu zdravého životného štýlu. Sektor Trade Expo bude primárne organizovaný v Kongresovom centre Sandton.

Ako hrdí hostitelia afrického seriálu globálneho festivalu, organizátori podujatí Wayne a Michelle Price, sú hrdí na rast podujatia.

„Je to neuveriteľná česť pomôcť Arnoldovi realizovať jeho sen a víziu. Minulý rok bol mierne stresujúci, pretože jeho zdravotný strach mu bránil byť súčasťou konania, ale tentoraz plánujeme takú veľkú prezentáciu, že ľudia z rôznych prostredí a záujmu nájdu šport a aktivitu, ktorá s nimi rezonuje, “\ t hovorí Wayne.

„Som mimoriadne nadšený novými športovými odvetviami, ktoré sme pridali. Tvorivosť a rozmanitosť je úplne ohromujúca. Takže v podstate každý – bez ohľadu na ich zázemie, nadanie alebo záujmy – určite nájde prvok, ktorý sa im páči, “dodáva Michelle.

Ešte raz v tomto roku bude Arnold Classic Africa spolupracovať s váženým dlhodobým partnerom – provinčnou vládou Gautengu, ako Hlavným sponzorom. Ďalšími sponzormi sú SA Športová konfederácia a olympijský výbor (SASCOC), mesto Jo’burg a Gentle Giant Promotions. Arnold Classic Africa je tiež nadšený oznamovať svoje nové partnerstvo s Crawford College.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *